R3A

R3A

Datum Thuis Uit Uitslag
16-01-2022 V.C. O.L.S.E. RECR. F.C. HARROWS RECR. 8 - 2
16-01-2022 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 3 - 5
16-01-2022 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. F.C. TURKGUCU RECR. 3 - 3
16-01-2022 F.C. BALKAN RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 4 - 3
16-01-2022 ARAKORA RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 2 - 1
16-01-2022 VC Mortsel OG RECR. A DEURNE O.B. RECR. A 2 - 2
09-01-2022 V.C. O.L.S.E. RECR. F.C. BALKAN RECR. 4 - 1
09-01-2022 F.C. HARROWS RECR. F.C. TURKGUCU RECR. 9 - 2
09-01-2022 S.V. GROENENDAAL RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 2 - 7
09-01-2022 SEAMEN'S CHILE RECR. VC Mortsel OG RECR. A 0 - 0
09-01-2022 DEURNE O.B. RECR. A ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 4 - 4
09-01-2022 BH LJILJANI RECR. ARAKORA RECR. 7 - 4
05-12-2021 F.C. TURKGUCU RECR. DEURNE O.B. RECR. A 0 - 3
05-12-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 1 - 3
05-12-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 1 - 2
05-12-2021 F.C. BALKAN RECR. F.C. HARROWS RECR. 1 - 5
05-12-2021 ARAKORA RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 2 - 2
05-12-2021 VC Mortsel OG RECR. A BH LJILJANI RECR. 1 - 2
28-11-2021 F.C. TURKGUCU RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 1 - 2
28-11-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. F.C. BALKAN RECR. 3 - 1
28-11-2021 DEURNE O.B. RECR. A F.C. HARROWS RECR. 5 - 0
28-11-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. BH LJILJANI RECR. 7 - 0
28-11-2021 ARAKORA RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 1 - 1
28-11-2021 VC Mortsel OG RECR. A ANADOLU ANTWERPEN RECR. 3 - 3
21-11-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 3 - 2
21-11-2021 S.V. GROENENDAAL RECR. VC Mortsel OG RECR. A 3 - 1
21-11-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. DEURNE O.B. RECR. A 3 - 4
21-11-2021 F.C. HARROWS RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 3 - 6
21-11-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. ARAKORA RECR. 5 - 1
21-11-2021 BH LJILJANI RECR. F.C. TURKGUCU RECR. 2 - 3
14-11-2021 F.C. TURKGUCU RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 2 - 3
14-11-2021 F.C. HARROWS RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 2 - 6
14-11-2021 DEURNE O.B. RECR. A BH LJILJANI RECR. 1 - 1
14-11-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 1 - 2
14-11-2021 ARAKORA RECR. F.C. BALKAN RECR. 4 - 2
14-11-2021 VC Mortsel OG RECR. A V.C. O.L.S.E. RECR. 2 - 3
07-11-2021 S.V. GROENENDAAL RECR. F.C. TURKGUCU RECR. 1 - 1
07-11-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 2 - 1
07-11-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. ARAKORA RECR. 2 - 1
07-11-2021 F.C. BALKAN RECR. VC Mortsel OG RECR. A 2 - 4
07-11-2021 BH LJILJANI RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 0 - 3
07-11-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. DEURNE O.B. RECR. A 4 - 0
31-10-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 1 - 3
31-10-2021 F.C. TURKGUCU RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 0 - 16
31-10-2021 F.C. HARROWS RECR. BH LJILJANI RECR. 2 - 8
31-10-2021 DEURNE O.B. RECR. A S.V. GROENENDAAL RECR. 4 - 1
31-10-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. F.C. BALKAN RECR. 2 - 1
31-10-2021 VC Mortsel OG RECR. A Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 4 - 1
24-10-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 4 - 3
24-10-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. DEURNE O.B. RECR. A 3 - 1
24-10-2021 S.V. GROENENDAAL RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 3 - 3
24-10-2021 F.C. BALKAN RECR. F.C. TURKGUCU RECR. 4 - 3
24-10-2021 ARAKORA RECR. F.C. HARROWS RECR. 5 - 1
24-10-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. BH LJILJANI RECR. 2 - 4
17-10-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 4 - 0
17-10-2021 F.C. TURKGUCU RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 1 - 10
17-10-2021 F.C. HARROWS RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 1 - 3
17-10-2021 DEURNE O.B. RECR. A F.C. BALKAN RECR. 7 - 1
17-10-2021 BH LJILJANI RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 3 - 2
17-10-2021 VC Mortsel OG RECR. A ARAKORA RECR. 2 - 0
10-10-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. DEURNE O.B. RECR. A 0 - 3
10-10-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. BH LJILJANI RECR. 10 - 0
10-10-2021 S.V. GROENENDAAL RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 2 - 9
10-10-2021 F.C. BALKAN RECR. SEAMEN'S CHILE RECR. 1 - 2
10-10-2021 ARAKORA RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 4 - 2
10-10-2021 VC Mortsel OG RECR. A F.C. HARROWS RECR. 3 - 1
03-10-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 2 - 1
03-10-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 3 - 0
03-10-2021 F.C. TURKGUCU RECR. ARAKORA RECR. 1 - 5
03-10-2021 F.C. HARROWS RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 2 - 1
03-10-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. VC Mortsel OG RECR. A 5 - 1
03-10-2021 BH LJILJANI RECR. F.C. BALKAN RECR. 2 - 7
26-09-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. BH LJILJANI RECR. 5 - 2
26-09-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 6 - 0
26-09-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. F.C. HARROWS RECR. 4 - 0
26-09-2021 F.C. BALKAN RECR. ANADOLU ANTWERPEN RECR. 1 - 3
26-09-2021 ARAKORA RECR. DEURNE O.B. RECR. A 2 - 5
26-09-2021 VC Mortsel OG RECR. A F.C. TURKGUCU RECR. 3 - 2
19-09-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 4 - 1
19-09-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. ARAKORA RECR. 2 - 1
19-09-2021 F.C. TURKGUCU RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 3 - 7
19-09-2021 S.V. GROENENDAAL RECR. F.C. BALKAN RECR. 3 - 5
19-09-2021 F.C. HARROWS RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 0 - 5
19-09-2021 DEURNE O.B. RECR. A VC Mortsel OG RECR. A 5 - 3
12-09-2021 Kon. SV Vlug Vooruit RECR. S.V. GROENENDAAL RECR. 6 - 2
12-09-2021 ANTWERP THUNDERDOGS RECR. DEURNE O.B. RECR. A 1 - 5
12-09-2021 F.C. BALKAN RECR. V.C. O.L.S.E. RECR. 2 - 5
12-09-2021 F.C. TURKGUCU RECR. F.C. HARROWS RECR. 5 - 9
12-09-2021 ARAKORA RECR. BH LJILJANI RECR. 5 - 0
12-09-2021 VC Mortsel OG RECR. A SEAMEN'S CHILE RECR. 1 - 4
05-09-2021 SEAMEN'S CHILE RECR. ANTWERP THUNDERDOGS RECR. 4 - 3
05-09-2021 ANADOLU ANTWERPEN RECR. ARAKORA RECR. 3 - 4
05-09-2021 F.C. HARROWS RECR. F.C. BALKAN RECR. 0 - 5
05-09-2021 V.C. O.L.S.E. RECR. Kon. SV Vlug Vooruit RECR. 4 - 1
05-09-2021 DEURNE O.B. RECR. A F.C. TURKGUCU RECR. 5 - 0
05-09-2021 BH LJILJANI RECR. VC Mortsel OG RECR. A 3 - 6
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!