ProSoccerData

ProSoccerData

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG GEW. U10 B 17.45 - 19.15 Xeno VAN LEEKWIJCK, Wasfi EL BALLAJ
  • KG 2 B
  • 18
  • -
VC Mortsel OG GEW. U10 A 17.45 - 19.15 Yannis ANDRITSOS
  • KG 2 A
  • 17
  • opgelet zie beurtrol middenbouw
VC Mortsel OG GEW. U11 17.45 - 19.15 Selim BALECI, Tommy CORNET
  • KG1 C
  • 22
  • -
VC Mortsel OG GEW. U12 17.45 - 19.15 Victor AMBROSI ZUECO
  • KG1 A
  • 21
  • -
VC Mortsel OG GEW. U13 17.45 - 19.15 Kenneth JAH
  • KG1 B
  • 19
  • -
VC Mortsel OG GEW. U15 19.30 - 21.00 Noureddine HAMOUCH
  • KG1 C-D
  • 12
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG GEW. U7 17.45 - 19.15 Nassim El Ballaj
  • KG1 D
  • 20
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 A 17.45 - 19.15 Dave VAN LANGENDONCK
  • NG 2D
  • 2
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 C 17.45 - 19.15 Maxime DE BIE
  • KG1 C
  • 11
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 D 17.45 - 19.15 Hassan BEN LARBI
  • KG 1 (groot)
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 B 17.45 - 19.15 Mohamed Ayoub EL FEKRI
  • NG 2C
  • 2
  • -
VC Mortsel OG GEW. U9 A 17.45 - 19.15 Brian JENNES
  • KG1 B
  • 12
  • -
VC Mortsel OG GEW. U9 B 17.45 - 19.15 Gregory Adrianus VAN EKELENBURG
  • KG1 A
  • 18
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG GEW. U10 B 18.00 - 19.30 Xeno VAN LEEKWIJCK, Wasfi EL BALLAJ
  • NG 2C
  • 11
  • -
VC Mortsel OG GEW. U17 18.00 - 19.30 Kennedy Morales
  • NG 2A-2B
  • 1
  • -
VC Mortsel OG GEW. RESERVEN B 18.00 - 19.30 Joeri SCHOELYNCK
  • NG 4A 4B
  • 12
  • -
VC Mortsel OG GEW. RESERVEN A 19.45 - 21.15 Jordi VERHOEVEN
  • NG 2A-2B
  • 19-20
  • -
VC Mortsel OG 1 A 21.00 - 22.30 Nico HERPOEL
  • trainen in Borsbeek
VC Mortsel OG 1 B 21.00 - 22.30 Kurt COLLIER
  • trainen in Borsbeek

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG Red Vedett (zaal) 0.00 - 0.00 Hubert JANSSEN
  • -
VC Mortsel OG GEW. U15 14.30 - 16.00 Noureddine HAMOUCH
  • KG1 C-D
  • 12
  • -
VC Mortsel OG U+ Autivoetbal 15.00 - 16.30 Rabie EL JADARTI, Frans Louis MERTENS
  • -
VC Mortsel OG GEW. U7 16.00 - 17.30 Nassim El Ballaj
  • KG1 D
  • 20
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 A 16.00 - 17.30 Dave VAN LANGENDONCK
  • KG1 C
  • 2
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 D 16.00 - 17.30 Hassan BEN LARBI
  • KG 1 (groot)
  • middencirkel
VC Mortsel OG GEW. U8 B 16.00 - 17.30 Mohamed Ayoub EL FEKRI
  • KG1 B
  • 2
  • -
VC Mortsel OG GEW. U6 16.30 - 17.30 Lotte Geuens, Evelyne Demaeyer
  • KG 1 (groot)
  • 1
  • trainen in het midden van het veld (tot nieuw kunstgrasveld beschikbaar is)
VC Mortsel OG GEW. U9 B 16.30 - 18.00 Gregory Adrianus VAN EKELENBURG
  • NG 2D
  • 18
  • -
VC Mortsel OG GEW. U8 C 18.00 - 19.30 Maxime DE BIE
  • NG 2C
  • 11
  • -
VC Mortsel OG GEW. U9 A 18.00 - 19.30 Brian JENNES
  • NG 2A
  • 12
  • -
VC Mortsel OG GEW. U10 A 18.00 - 19.30 Yannis ANDRITSOS
  • NG 2D
  • 17
  • -
VC Mortsel OG GEW. U11 18.00 - 19.30 Selim BALECI, Tommy CORNET
  • NG 2B
  • 22
  • opgelet zie beurtrol middenbouw
VC Mortsel OG GEW. U12 18.00 - 19.30 Victor AMBROSI ZUECO
  • NG 4A
  • 21
  • opgelet zie beurtrol middenbouw
VC Mortsel OG GEW. U13 18.00 - 19.30 Kenneth JAH
  • NG 4B
  • 19
  • opgelet zie beurtrol middenbouw
VC Mortsel OG RECR. RESERVEN 20.00 - 21.30 Wim Peeters, Sam Geefs
  • NG 2A-2B
  • 20
  • -
VC Mortsel OG RECR. DAMES 20.00 - 21.30 Julie Van Cleemput
  • NG 2C-2D
  • 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG GEW. U17 18.00 - 19.30 Kennedy Morales
  • NG 2A-2B
  • 1
  • -
VC Mortsel OG GEW. RESERVEN B 18.00 - 19.30 Joeri SCHOELYNCK
  • NG 2C-2D
  • 12
  • -
VC Mortsel OG 1 A 19.45 - 21.15 Nico HERPOEL
  • NG 4A 4B
  • 17-22
  • -
VC Mortsel OG 1 B 19.45 - 21.15 Kurt COLLIER
  • NG 2C-2D
  • 18-21
  • -
VC Mortsel OG GEW. RESERVEN A 19.45 - 21.15 Jordi VERHOEVEN
  • NG 2A-2B
  • 19-20
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!