Cookie beleid VC Mortsel OG

De website van VC Mortsel OG is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG U7 A 17.45 - 19.15 Ian JANSSEN, Jonathan Vanegeren
  • -
VC Mortsel OG U7 B 17.45 - 19.15 Ian JANSSEN, Jonathan Vanegeren
  • -
VC Mortsel OG U8 A 17.45 - 19.15 Ahmet Altiok Seyhun, Jeroen OSSELAER
  • -
VC Mortsel OG U8 B 17.45 - 19.15 Ahmet Altiok Seyhun, Jeroen OSSELAER
  • -
VC Mortsel OG U8 C 17.45 - 19.15 Ronny PELGRIMS
  • -
VC Mortsel OG U9 C 17.45 - 19.15 Milan MICHIELSEN, Mateo De Batselier
  • -
VC Mortsel OG U9 A 17.45 - 19.15 Ali Cetin
  • -
VC Mortsel OG U9 B 17.45 - 19.15 Nassim EL BALLAJ
  • -
VC Mortsel OG U13 Meisjes 17.45 - 19.15 Lucas BAETENS
  • -
VC Mortsel OG U10 A 18.00 - 19.30 Tommy CORNET
  • -
VC Mortsel OG U13 A 18.00 - 19.30 Jordy BREES
  • -
VC Mortsel OG U15 B 18.00 - 19.30 Erol Yigit
  • -
VC Mortsel OG DAMES_COMPETITIEF 20.00 - 21.30 Lars Debuyst
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG U15 A 18.00 - 19.30 MO Kountich
  • -
VC Mortsel OG U17 B 18.00 - 19.30 Noureddine HAMOUCH
  • -
VC Mortsel OG U17 A 18.00 - 19.30 Halit Alp
  • Locatie: Kunstgras Borsbeek
    Boechoutsesteenweg
    2150 Borsbeek
VC Mortsel OG 1 A 19.45 - 21.15 Nico HERPOEL, Bart VAN BEYLEN
  • Locatie Borsbeek
    Boechoutsesteenweg
    2150 Borsbeek
VC Mortsel OG 1 B 19.45 - 21.15 David HILDERSON
  • Locatie: Borsbeek
    Boechoutsesteenweg
    2150 Borsbeek
VC Mortsel OG R A 19.45 - 21.15 Kennedy MORALES
  • locatie: Sporthaven Mortsel

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG Red Vedett (zaal) 0.00 - 0.00 Hubert JANSSEN
  • -
VC Mortsel OG Auti team 14.30 - 16.00 Rabie EL JADARTI, Sami EL JADARTI
  • -
VC Mortsel OG U6 16.30 - 17.30 Stephan Roelants
  • -
VC Mortsel OG U7 A 16.30 - 18.00 Ian JANSSEN, Jonathan Vanegeren
  • -
VC Mortsel OG U7 B 16.30 - 18.00 Ian JANSSEN, Jonathan Vanegeren
  • -
VC Mortsel OG U8 A 16.30 - 18.00 Ahmet Altiok Seyhun, Jeroen OSSELAER
  • -
VC Mortsel OG U8 B 16.30 - 18.00 Ahmet Altiok Seyhun, Jeroen OSSELAER
  • -
VC Mortsel OG U8 C 16.30 - 18.00 Ronny PELGRIMS
  • -
VC Mortsel OG U9 C 16.30 - 18.00 Milan MICHIELSEN, Mateo De Batselier
  • -
VC Mortsel OG U9 A 16.30 - 18.00 Ali Cetin
  • -
VC Mortsel OG U9 B 16.30 - 18.00 Nassim EL BALLAJ
  • -
VC Mortsel OG U13 Meisjes 16.30 - 18.00 Lucas BAETENS
  • -
VC Mortsel OG U10 B 18.00 - 19.30 Semi YILMAZ
  • -
VC Mortsel OG U10 A 18.00 - 19.30 Tommy CORNET
  • -
VC Mortsel OG U11 A 18.00 - 19.30 Mohamed Aftat
  • -
VC Mortsel OG U11 B 18.00 - 19.30 Xeno VAN LEEKWIJCK
  • -
VC Mortsel OG U12 A 18.00 - 19.30 Simge YILMAZ
  • -
VC Mortsel OG U12 B 18.00 - 19.30 Ollin Manzano Rami
  • -
VC Mortsel OG U13 B 18.00 - 19.30 Wasfi EL BALLAJ
  • -
VC Mortsel OG U13 A 18.00 - 19.30 Jordy BREES
  • -
VC Mortsel OG DAMES_COMPETITIEF 20.00 - 21.30 Lars Debuyst
  • -
VC Mortsel OG RSDM 20.00 - 21.30 Stijn Demaere
  • -
VC Mortsel OG RVRW 20.00 - 21.30 Silvia AUGUSTO
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG U15 A 18.00 - 19.30 MO Kountich
  • -
VC Mortsel OG U17 B 18.00 - 19.30 Noureddine HAMOUCH
  • -
VC Mortsel OG U17 A 18.00 - 19.30 Halit Alp
  • locatie: Mortsel
    gasthuishoeven
VC Mortsel OG 1 A 19.45 - 21.15 Nico HERPOEL, Bart VAN BEYLEN
  • Locatie: sporthaven Mortsel
VC Mortsel OG 1 B 19.45 - 21.15 David HILDERSON
  • Locatie: Sporthaven Mortsel
VC Mortsel OG R A 19.45 - 21.15 Kennedy MORALES
  • locatie: Sporthaven Mortsel

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VC Mortsel OG U10 B 17.45 - 19.15 Semi YILMAZ
  • -
VC Mortsel OG U10 A 17.45 - 19.15 Tommy CORNET
  • -
VC Mortsel OG U11 A 17.45 - 19.15 Mohamed Aftat
  • -
VC Mortsel OG U11 B 17.45 - 19.15 Xeno VAN LEEKWIJCK
  • -
VC Mortsel OG U12 A 17.45 - 19.15 Simge YILMAZ
  • -
VC Mortsel OG U12 B 17.45 - 19.15 Ollin Manzano Rami
  • -
VC Mortsel OG U13 B 17.45 - 19.15 Wasfi EL BALLAJ
  • -
VC Mortsel OG U13 A 17.45 - 19.15 Jordy BREES
  • -
VC Mortsel OG U15 B 18.00 - 19.30 Erol Yigit
  • -
VC Mortsel OG U17 A 19.30 - 21.00 Halit Alp
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!